Rychle najdi : vše () | byty (16) | domy (14) | činž. domy (1) | pozemky (24) | kom. nemovitosti (10) | na prodej (45) | pronájmy (19)

» Kariéra

Kariéra

Kariéra

S naší realitní kanceláří 1. českomoravská realitní s.r.o. nebudete limitováni hranicemi České republiky. Můžete prodávat nemovitosti po České republice, ale i za jejími hranicemi. Také Vaší klienti budou mít přístup na nabídky nemovitostí v zahraničí.

Realitní makléř

Chcete mít samostatnou, odpovědnou a dobře hodnocenou práci?

1. českomoravská realitní s.r.o. přijme do svých řad realitního makléře/realitní makléřku. Nabízíme Vám víc než obvyklý standard. Máte maximální kontrolu nad svým časem a je Vaším rozhodnutím, jak si svůj čas rozvrhnete.

Náplň práce:

· telefonický kontakt s klienty z databáze

· posuzování a nabírání nových nemovitostí

· prohlídky nemovitostí

· uzavírání smluv

Požadujeme:

  • obchodní talent s aktivním přístupem k práci - praxe v realitní činnosti výhodou
  • profesionální jednání
  • reprezentativní vystupování
  • spolehlivost
  • základy práce na PC
  • ochotu učit se novým věcem
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • výborné komunikační schopnosti a týmovou spolupráci
  • časová nezávislost

Nabízíme:

  • motivační provizní systém
  • rychlý kariérní růst s možností vybudování vlastního týmu makléřů
  • webovou prezentaci, regionální reklamní a marketingovou podporu
  • možnost převodu telefonního čísla do naší distribuční sítě
  • žádné poplatky za inzerci a nájem
  • možnost brigády či částečného úvazku
  • práce na živnostenský list

POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE A SPLŇUJETE NAŠE POŽADAVKY, MŮŽETE TO BÝT PRÁVĚ VY, KDO SE STANE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

Pošlete nám na e-mail 1cmr@seznam.cz svůj životopis a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Datum aktualizace : 05.05.2015

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky